Vyrábame podcast Bez modrín

Téme domáceho násilia sa v rámci komunikácie a kreatívy venujeme už od roku 2015. Sme radi, že sme súčasťou nového podcastu Bez modrín.
Dátum uverejnenia: 25. mája 2021

Podcast Bez modrín pripravuje nezisková organizácia Centrum Slniečko. Autori podcastu si do jednotlivých epizód volajú odborníčky a odborníkov, s ktorými sa rozprávajú o prežívaní detí, sekundárnej viktimizácii, prevencii, narábaní s osobnou mocou alebo o rodových stereotypoch v médiách.

Cukru production zabezpečuje výrobu a produkciu jednotlivých epizód. Scenáre a dramaturgiu pripravuje Ivan Ježík, od mikrofónu sa ako moderátorka prihovára Martina Slováková. Podcasty si môžete vypočuť cez všetky podcastové platformy Spotify – Google – Apple – Anchor – Breaker – RadioPublic – PocketCasts alebo cez YouTube kanál Centra Slniečko, n.o.

Všetky dôelžité informácie o projekte, kampaniach, ale aj užitočné kontakty na linky pomoci nájdete na webe www.bezmodrin.sk. Ak vás táto téma zaujíma, pozrite si aj trochu inú valentínsku kampaň alebo spoznajte preventívny program Kozmo a jeho dobrodružstvá.

Zdieľať