Príbeh z Cukru

Príbeh trnavského kreatívneho štúdia Cukru production, s.r.o. sa začal písať v roku 2012. Z vášne pre video, fotografiu a pekné veci ho založila multimediálna výtvarníčka Martina Slováková, ktorá sa od roku 2008 venuje profesionálnej
tvorbe dokumentov a hudobných videoklipov. Cukru production je ďalším krokom v jej profesionálnej tvorbe. Martina od začiatku vedie štúdio kreatívne aj výkonne.

Vízia

Dlhodobou víziou Cukru je realizovať pekné a funkčné nápady. Našou záľubou je vytvárať riešenia, ktoré vás baví sledovať a nás baví vytvárať. Špecializujeme sa na tvorbu videí, vizuálnych identít a webov.

Radi staviame pekné projekty. Snažíme sa, aby aj samotný proces tvorby bol vzájomne príjemným zážitkom. Pracujeme tímovo, formou tvorivého dialógu. Príbeh z Cukru je inšpirovaný vôňou a farbami mesta, v ktorom sídli. Cukru veľa cestuje, ale do svojho rodného mesta Trnava sa vždy vracia.

Cukru dbá na hodnoty a princípy modernej občianskej spoločnosti. Svojou činnosťou tak aktívne prispieva k lokálnemu dianiu. Spolupracujeme s menšími lokálnymi aj väčšími nadnárodnými značkami.

Pracujeme pre neziskové aj komerčné projekty. Podporujeme dobré nápady a podnikáme zodpovedne. Vyhľadávame partnerstvá založené na vzájomnej dôvere. Vaša dôvera v náš vkus a skúsenosti a naša dôvera vo váš produkt či filozofiu sú základným pilierom úspešnej spolupráce.

Náš tím

Cukru je tvorivá skupina Martiny Slovákovej, ktorú tvorí stabilný kreatívny tím. Videá, kampane a identity projektov tvoríme inhouse, našim klientom ponúkame komplexný agentúrny servis. Disponujeme potrebným know-how a dlhoročnými skúsenosťami s projektami z rôznych odvetví. Máme vlastnú techniku potrebnú pre produkciu videí rozličných žánrov. Pri realizácii projektov spolupracujeme aj s našimi dlhodobými partnermi (programovanie, tlač, castingy, PPC kampane alebo certifikované letecké zábery).

Služby

  • video
  • grafický dizajn
  • ideamaking
  • corporate identity
  • personal branding
  • tvorba webov
  • ilustrácia
  • copywriting
  • foto
  • realizácia a výroba produktov a tlače
Martina Slováková
kreatívna riaditeľka
Matúš Hlinčík
projektový manažér
Jozef Pajerský
produkcia a výroba
Michal Sekera
kreatíva a postprodukcia
Dávid Šima
dizajnér
Katka Slováková
výroba a postprodukcia
Ľuboslav Lehocký
výroba a postprodukcia
Dalibor Mrška
výroba a postprodukcia

Videoprodukcia

Tvorba videí má v dnešnom digitálnom svete špeciálne miesto a rovnako špeciálne miesto zastáva aj v našom portfóliu. Tvorbe videí rozumieme a tvorbou videí žijeme. V Cukru produkujeme animované aj nakrúcané videá.

Máme skúsenosti s rôznymi žánrami. Prezentačné, produktové aj eventové videá. Reklamy na Youtube aj veľkorozmerné projekcie.

Pozrite sa, ako pracujeme.

Sledujte náš Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: Access Token for cukru is not valid or has expired. Feed will not update.

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Páči sa vám naša práca?

Hľadáte kreatívneho partnera na spoluprácu?
Ak vás naša tvorba zaujala, ozvite sa.
Mám záujem