Príbeh z Cukru

Príbeh trnavského kreatívneho štúdia Cukru production, s.r.o. sa začal písať v roku 2012. Z vášne pre video, fotografiu a pekné veci ho založila multimediálna výtvarníčka Martina Slováková, ktorá sa od roku 2008 venuje profesionálnej
tvorbe dokumentov a hudobných videoklipov. Cukru production je ďalším krokom v jej profesionálnej tvorbe. Martina od začiatku vedie štúdio kreatívne aj výkonne.

Vízia

Dlhodobou víziou Cukru je realizovať pekné a funkčné nápady. Našou záľubou je vytvárať riešenia, ktoré vás baví sledovať a nás baví vytvárať. Špecializujeme sa na tvorbu videí, vizuálnych identít a webov.

Radi staviame pekné projekty. Snažíme sa, aby aj samotný proces tvorby bol vzájomne príjemným zážitkom. Pracujeme tímovo, formou tvorivého dialógu. Príbeh z Cukru je inšpirovaný vôňou a farbami mesta, v ktorom sídli. Cukru veľa cestuje, ale do svojho rodného mesta Trnava sa vždy vracia.

Cukru dbá na hodnoty a princípy modernej občianskej spoločnosti. Svojou činnosťou tak aktívne prispieva k lokálnemu dianiu. Spolupracujeme s menšími lokálnymi aj väčšími nadnárodnými značkami.

Pracujeme pre neziskové aj komerčné projekty. Podporujeme dobré nápady a podnikáme zodpovedne. Vyhľadávame partnerstvá založené na vzájomnej dôvere. Vaša dôvera v náš vkus a skúsenosti a naša dôvera vo váš produkt či filozofiu sú základným pilierom úspešnej spolupráce.

Náš tím

Cukru je tvorivá skupina Martiny Slovákovej, ktorú tvorí stabilný kreatívny tím. Videá, kampane a identity projektov tvoríme inhouse, našim klientom ponúkame komplexný agentúrny servis. Disponujeme potrebným know-how a dlhoročnými skúsenosťami s projektami z rôznych odvetví. Máme vlastnú techniku potrebnú pre produkciu videí rozličných žánrov. Pri realizácii projektov spolupracujeme aj s našimi dlhodobými partnermi (programovanie, tlač, castingy, PPC kampane alebo certifikované letecké zábery).

Služby

  • video
  • grafický dizajn
  • ideamaking
  • corporate identity
  • personal branding
  • tvorba webov
  • ilustrácia
  • copywriting
  • foto
  • realizácia a výroba produktov a tlače
Martina Slováková
kreatívna riaditeľka
Matúš Hlinčík
projektový manažér
Jozef Pajerský
produkcia a výroba
Michal Sekera
kreatíva a postprodukcia
Dávid Šima
dizajnér
Katka Slováková
výroba a postprodukcia
Ľuboslav Lehocký
výroba a postprodukcia
Dalibor Mrška
výroba a postprodukcia

Videoprodukcia

Tvorba videí má v dnešnom digitálnom svete špeciálne miesto a rovnako špeciálne miesto zastáva aj v našom portfóliu. Tvorbe videí rozumieme a tvorbou videí žijeme. V Cukru produkujeme animované aj nakrúcané videá.

Máme skúsenosti s rôznymi žánrami. Prezentačné, produktové aj eventové videá. Reklamy na Youtube aj veľkorozmerné projekcie.

Pozrite sa, ako pracujeme.

Sledujte náš Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: Access Token for cukru is not valid or has expired. Feed will not update.

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Páči sa vám naša práca?

Hľadáte kreatívneho partnera na spoluprácu?
Ak vás naša tvorba zaujala, ozvite sa.
Mám záujem