Kozmo

Séria animovaných videí, kniha pre deti, autorská pieseň a oveľa viac. Najkomplexnejší projekt v portfóliu Cukru production.Na projekte Kozmo a jeho dobrodružstvá pracujeme v spolupráci s neziskovou organizáciou Centrum Slniečko od roku 2015. Vymysleli sme kreatívny koncept projektu, identitu, logo, vytvorili viaceré webstránky. Vyprodukovali sme 18 animovaných videí.
V roku 2017 sme začali pracovať na preventívnom programe, v ktorom sme navrhli a zrealizovali množstvo učebných pomôcok a propagačných materiálov.

Napísali a vydali sme detskú knihu, pripravili pôvodnú autorskú skladbu, vytvorili spoločenskú hru a pripravujeme množstvo ďalších výstupov.
Projekt Kozmo a jeho dobrodružstvá sa venuje téme násilia páchaného na deťoch a medzi deťmi. Projekt je o prevencii. Násilie na deťoch nemusí byť páchané iba zo strany dospelého. Ubližovať dokáže aj dieťa inému dieťaťu. Prostredníctvom kamaráta, kozmonauta Kozma, chceme deťom priblížiť jednotlivé témy a situácie, ktoré s násilím v detskom prostredí súvisia. Ak vás projekt zaujíma detailnejšie, pozrite si rozhovor s kreatívnou riaditeľkou projektu Martinou Slovákovou.
Zdieľať

Páči sa vám naša práca?

Hľadáte kreatívneho partnera na spoluprácu?
Ak vás naša tvorba zaujala, ozvite sa.
Chcem ponuku

Chcete spolupracovať?