Cukroví stážisti

Cukru podporuje mladé talenty. Za posledný rok u nás stáž absolvovali traja šikovní stredoškoláci.
Dátum uverejnenia: 15. júna 2018

V máji 2017 prišiel 19-ročný Marco zo strednej školy v Myjave. Venuje sa tvorbe animácií v štýle “minecraft”. Strávil u nás dva týždne, počas ktorých sme mu vymysleli prácu na zadaní. Témou videa, ktoré u nás vyrobil, bolo znázorniť to, čo s nami zažil. Teda nakrúcania a celý proces videoprodukcie. Pomohli sme mu vymodelovať audio stopu a priebežne konzultovali proces, inak je výsledok Marcova vlastná tvorba.

ARVE Error: Invalid URL https://vimeo.com/221548194 in url

Dominika má iba 15 rokov a na „pozorovaciu“ stáž v januári 2018 k nám pricestovala z Francúzska. Zažila u nás týždeň pestrých projektov a to, čo sa naučila, musela následne v škole odprezentovať.

 

V máji 2018 s nami pobudol 17-ročný Dalibor z Banskej Bystrice. Je v treťom ročníku a študuje multimédiá na strednej škole. Baví ho grafický dizajn, tvorba webov aj videí. Okrem toho je tento nenápadný chalan držiteľom viacerých rekordov v… skladaní Rubikovej kocky!  Dalibor bol s nami na nakrúcaniach, pracoval na rešeršoch pre nové webové projekty, vyskúšal si tvorbu loga aj letáku na zadanie od klienta a ukázali sme mu aj naše tajné opekačkové miesto v Malých Karpatoch. Šikovným patrí svet!

 

Stážistov z vysokých a stredných škôl sa nám každoročne hlási celkom dosť. V našich kapacitách je však vziať maximálne 1-2 študentov ročne. Ak chceš u nás skúsiť stáž, pošli svoj životopis, motivačný list a portfólio e-mailom na chcem@cukru.sk.

Zdieľať