Bernohy

Bernohy sú lepidlom trnavskej bežeckej komunity a aktívne sa snažia o popularizáciu behu medzi širšou verejnosťou. Organizujú spoločné tréningy, ako tím sa zúčastňujú rôznych bežeckých podujatí, neraz majú ich aktivity aj charitatívny presah.
Dátum uverejnenia: 29. júna 2016

Video pre Bernohy sme uchopili ako celodenný prebeh mestom s dôrazom na genius loci miest, ktoré dôverne poznáme. Nakrúcanie sme začali vo veľmi skorých ranných hodinách na Trnavských rybníkoch. Kým prišiel prvý bežec – herec na scénu, nahrali sme si autentické zvuky prostredia. Zvuková aj obrazová kulisa za to skoré vstávanie jednoznačne stála.

Po nakrúcani v trnavskej rekreačnej oblasti Kamenný mlyn sme sa presunuli na atletický štadión Slávia, kde už na nás čakali rozvičení Lukáš s Andrejom. Popoludní sme sa presunuli do centra mesta. K Lukášovi pribudol Šinťo. Bežali sme po pešej zóne, pomedzi fontány a rozradostené deti.

Záverečnú scénu sme nakrútili na najvyššom kopci našej rovinatej Trnavy. Blížil sa už západ Slnka a počasie nám veľmi prialo. Výrobou videa sme podporili občianske združenie Bernohy a na propagáciu ich aktivít kreatívne štúdio Cukru production bezplatne venovalo dokopy cca 50 hodín práce svojho tímu. Video bolo vytvorené v rámci projektu Cukru supports, v rámci ktorého v roku 2016 podporíme videovýstupom dokopy 8 neziskových organizácií, začínajúcich značiek či príbehov, ktoré by mal svet spoznať.

ARVE Error: Invalid URL https://www.youtube.com/watch?v=kSNaKmBc5z8&feature=youtu.be in url
Zdieľať