#TRNAVA

Nápis #TRNAVA zdobí trnavskú pešiu zónu v letných mesiacoch už od roku 2016. S našimi kamerami sme boli opäť pritom, keď sa písmená maľovali.
Dátum uverejnenia: 21. mája 2019

#TRNAVA 2019 Foto: Peter Cagala

Korzo na Hlavnej ulici postupne ožíva a vy viete, že do Trnavy prichádza leto. Jedným z prvých podujatí, ktoré prilákajú ľudí do ulíc, je obľúbené maľovanie 9-metrového nápisu #TRNAVA. Každý znak pomaľuje iný výtvarník alebo výtvarníčka so vzťahom k mestu Trnava. Už sa stalo tradíciou, že jedno z písmen pripravia študentky a študenti SZUŠ Pablo. Škole rastie nápis doslova pod oknami.

Maľovanie „heštegu“ je vždy spoločenskou udalosťou. Počas celého dňa hrá na pešej zóne hudba, okoloidúci sa zastavujú, kamaráti sa stretávajú, môžete si posedieť na tulivakoch alebo sa osviežiť limonádami. Pozitívnu atmosféru, ktorú tu vždy cítime, sa snažíme preniesť aj do našich videí. Nakrúcať pekné veci, za ktorými je dobrý nápad, nás naozaj baví. A o to viac, keď sa takéto veci dejú v meste, v ktorom žijeme a tvoríme.

The trend is no longer pointing upwards, but downwards, and that’s a first in a very long time replica audemars piguet. That downward trajectory could be explained by raging inflation, the collapse of cryptocurrency, and declines in the stock market. Also, the fact that people can spend money on holidays again has shifted the attention from watches to travel.
Zdieľať