Clap! 7 rokov Cukru

Vznik kreatívneho štúdia Cukru production inšpirovala láska k videotvorbe a k mestu, v ktorom sídli. Sladký príbeh štúdia z Trnavy oslavuje svoje 7. narodeniny.
Dátum uverejnenia: 1. novembra 2019

 

Martina Slováková objavila čaro videa počas svojho štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Už popri škole sa venovala tvorbe dokumentov a hudobných videoklipov. Postupom času dopyt po jej tvorba rástol, a to celkom prirodzene viedlo k vzniku kreatívneho štúdia Cukru production. Dnes Cukru predstavuje stabilný kreatívny tím, ktorý sa svojim klientom snaží prinášať pútavé a funkčné vizuálne riešenia. 

Prečo Cukru? Lebo Trnava! Láska k rodnému mestu je citeľne prítomná naprieč celou identitou firmy. Cukrovar či sladká vôňa v okolí Figara sú jasným odkazom. Farby mesta, modrú a žltú, nemožno prehliadnuť. Aj keď Cukru za klientmi veľa cestuje, svoju Trnavu má vždy so sebou a vždy sa do nej vracia. Cukru podporuje dianie v meste a je jeho súčasťou. 

Od roku 2012, kedy Cukru vzniklo, toho ubehlo už veľa. Vyvinuli sa technológie, digitálny priestor, prišli noví ľudia aj projekty. Aj po siedmich rokoch je Cukru stále verné svojim kľúčovým hodnotám. Podporuje projekty, ktorým verí a s ktorých filozofiou sa stotožňuje. Cukru si prešlo veľkým vývojom, no popri budovaní značky stihlo pomôcť aj nejednému projektu. Cukru podniká zodpovedne a dbá na princípy modernej občianskej spoločnosti. V prípade neziskových i komerčných projektov sa snaží nájsť s klientom vzájomné porozumenie: „Vaša dôvera v náš vkus a skúsenosti a naša dôvera vo váš produkt či filozofiu sú základným pilierom úspešnej spolupráce.” Dlhodobou víziou Cukru je realizovať pekné nápady, ktoré sú schopné funkčne vyjadriť myšlienku klienta.

Cukru svoje narodeniny vždy náležite oslávi. Každý rok plný pekných projektov a zmysluplných spoluprác si to zaslúži. Pri príležitosti siedmych narodenín sa Cukru rozhodlo osloviť Jozefa Gľabu, s ktorým sa podarila pripraviť séria nápaditých žlto-modrých ilustrácií. Okrem zodpovednosti a odhodlania je totiž práca v Cukru aj plná zábavy. Sme veľmi radi, že si to môžeme odteraz pripomenúť aj takto, vizuálne.

 

 

 

Zdieľať