Stopka

Základy svietenia, práce v štúdiu, príprava na rozhovory, ale aj postprodukcia. To boli nosné témy školenia v Ružomberku.

Pre neziskovú organizáciu Stopka sme pripravili na mieru postavený workshop, ktorý zohľadňoval ich potreby. Pracovali sme v ich priestoroch a na ich technike, aby sme im pomohli s dostupnými zdrojmi dokázať podať ten najlepší výkon. 2-dňový workshop, ktorý viedli naši 2 lektori, sme realizovali bez nároku na honorár ako podporu aktivít Stopka n.o.

Veľmi si ceníme, že individuálny prístup nebol v tomto prípade len fráza. Maťa a Jožko si už pred workshopom o nás veľa zisťovali, čo sme robili, čo chceme robiť, aké sú naše možnosti (finančné, priestorové, technické…), pozerali naše dovtedajšie výtvory a podľa toho workshop prispôsobili. Vyzdvihli pozitíva a zamerali sa spolu s nami na naše konkrétne slabiny, a tak sme sa naozaj učili a cvičili v tom, čo sme potrebovali. Pre nás je znakom profesionality i to, že aj keď sme workshop od Cukru dostali tak povediac pro bono, nikde sme to na jeho kvalite nepostrehli. Nemali sme pocit žiadneho ochudobnenia. A to je podľa našich skúseností veľké plus a nie každá spoločensky zodpovedná firma toto dokáže. No a v neposledom rade si veľmi ceníme skvelú tvorivú atmosféru, ktorú Maťa s Jožkom vytvorili. Proste sme si sadli aj ako ľudia. Z Cukru workshopu sme odchádzali naozaj nadšení a veľmi motivovaní do ďalších našich filmárskych pokusov. Bola to pre nás asi najlepšia vzdelávacia aktivita za dlhé obdobie a ich služby môžeme naozaj len odporučiť.

Roman Martinovič, Stopka n.o.

 

Zdieľať

Páči sa vám naša práca?

Hľadáte kreatívneho partnera na spoluprácu?
Ak vás naša tvorba zaujala, ozvite sa.
Chcem ponuku

Chcete spolupracovať?