Príbeh z Cukru

Cukru production, s.r.o. je kreatívne štúdio. V roku 2012 ho založila Martina Slováková, absolventka bratislavskej Vysokej školy výtvarných umení. Je prirodzeným pokračovaním a rozšírením jej aktivít na poli multimediálnej a audiovizuálnej tvorby. Príbeh z Cukru je inšpirovaný farbami a vôňou mesta, v ktorom sídli – v najstaršom slobodnom kráľovskom meste Trnava. Cukru dbá na hodnoty a princípy modernej občianskej spoločnosti. Vyhľadávame partnerstvá založené na vzájomnej dôvere. Vaša dôvera v náš vkus a skúsenosti a naša dôvera vo váš produkt či filozofiu sú základným pilierom úspešnej spolupráce. Našu prácu vnímame ako tvorbu a tvorbu ako pohľad a názor na svet. Ak vás náš prístup oslovil, neváhajte nás kontaktovať.

Ako pracujeme

Kreatívny tím z Cukru sa profesionálne venuje tvorbe videí a multimediálneho obsahu – spoty, dokumenty, videoprezentácie, produktové a propagačné videá, animované pozvánky, eventové videá a mnohé iné. Od kreatívy až po finálnu postprodukciu. Videoreklama? Zrejme áno. Najdôležitejšie však je, aby Vám chutila. Ochutnajte aj Vy kúsok z Cukru:)

 

Náš tím

V tvorivej skupine Cukru nájdete najlepšieho dnb dídžeja, experimentálneho fotografa, vášnivého čitateľa, vyslúžilého bmx jazdca, začínajúceho bubeníka, amatérskeho baristu, lesného zjazdára, budúceho zmrzlinára, ale aj hráčov badmintonu či cestovateľov. Skrátka, máme veľa záľub a rozvoju svojej kreativity sa venujeme aj vo voľnom čase. Sme preto vždy pripravení inovatívne zareagovať na vaše zadania.


.