Príbeh z Cukru

Cukru production, s.r.o. je kreatívne štúdio, ktoré v roku 2012 založila Martina Slováková. Príbeh z Cukru je inšpirovaný farbami a vôňou mesta, v ktorom sídli – v najstaršom slobodnom kráľovskom meste Trnava. Cukru dbá na hodnoty a princípy modernej občianskej spoločnosti. Vyhľadávame partnerstvá založené na vzájomnej dôvere. Vaša dôvera v náš vkus a skúsenosti a naša dôvera vo váš produkt či filozofiu sú základným pilierom úspešnej spolupráce. Ak vás náš prístup oslovil, neváhajte nás kontaktovať.

Ako pracujeme

Kreatívny tím z Cukru sa profesionálne venuje tvorbe videí a multimediálneho obsahu – spoty, dokumenty, videoprezentácie, produktové a propagačné videá, animované pozvánky, eventové videá a mnohé iné. Od kreatívy až po finálnu postprodukciu. Videoreklama? Zrejme áno. Najdôležitejšie však je, aby Vám chutila. Ochutnajte aj Vy kúsok z Cukru:)

 

Náš tím

Sme stabilný kreatívny fulltime tím a videá tvoríme inhouse. Disponujeme potrebným know-how, dlhoročnými skúsenosťami z rôznych projektov a máme vlastnú techniku potrebnú pre produkciu videí rôznych žánrov.


.